Ankara'da Cuma okullar tatil mi 20 Şubat 2015 Valilik Kararı

aygunhoca tarafından yazıldı. Aktif . Yayınlanma Eğitim Haberleri

Ankara'da Cuma okullar tatil mi 20 Şubat  2015 Valilik Kararı

Başkentte yoğun kar yağışı sonucu oluşan olumsuz hava şartları   Hava durumu raporlarına göre kar yağışı etkisini giderek arttıracak ve sıcaklıklar hafta sonuna kadar hissedilir derecede düşecek. Bölgenin iç kesimlerinde bu gece gece ve yarın sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı görülebilir. Sürücülerin çok dikkatli olması gerekiyor.

20 Şubat Ankara'da yarın okullar tatil mi?Öğrenciler yarın ankara'da okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor.

Akşam saatlerinde 20 şubat Ankara'da okulların tatil olup olmayacağı belli olacak.

Ankara'da 19 Şubat Perşembe günü okulların tatil edilmesine neden olan kar yağışının etkisini sürdürmesi ‘okullar 20 Şubat Cuma günü de tatil olacak mı' sorusunu akıllara getirdi. Yoğun kar yağışının devam etmesiyle ‘Ankara'da kar tatili var mı? Hangi illerde okulla tatil? 20.01.2015 okullar tatil mi?' gibi sorular en popüler aramalar oldu. Ankara Valiliği kar tatili açıklaması. Ankara Valiliği duyuruları.

Ankara'da kar yağışı giderek etkisini gösteriyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ise yağışların artacağını belirtti. Şimdi herkes Ankara Valiliği'nden Ankara'da okullar tatil mi sorusunun yanıtını bekliyor.

Özellikle kentin yüksek kesimlerindeki ilçelerde kar kalınlığı 15 cm geçen Ankara'da velilerin sabah ilk işi "Ankara'da Okullar Yarın Tatil mi?" sorusunun cevabını aramak oldu.

Ankara'da bu gece saatlerinden itibaren yeniden başlayacak kar yağışının, bugün öğle saatlerine kadar il genelinde kuvvetli olacağı ve yerde 10-20 cm kar örtüsü bırakacağı tahmin ediliyor.

Akşam saatlerinde başlayan kar yağışı nedeniyle dikmen, Şentepe ve Keçiören gibi kentin yüksek yerleri beyaza büründü. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre Ankara'da kar yağışı gün boyu ve yarın aralıklarla devam edecek.

Ankara'da yarın 20 şubat cuma 2015'de okullar tatil olması ile ilgili henüz Ankara Valiliğince alınmış bir karar yok

Peki Ankara'da yarın 20 şubat cuma 2015'de okullar tatil olur mu, gözler valilikten gelecek açıklamada. Ankara valiliği konuyla ilgili henüz bir açıklamayapmadı. Valilik tarafından bir açıklama yapıldığında eş zamanlı olarak burdan size duyuracağız. 

Anahtar Kelimeler: Ankara'da, yarın, okullar, tatil, mi, 20 Şubat, Ankara, Valiliği, Kararı,ankara valiliği, okullar tatilmi, tatil oldu mu, ne zaman açıklanacak, kar tatili,