Türkçe İnternet Gözüyle Dünya Ülkeleri Haritası

Buğra Dündar tarafından yazıldı. Aktif . Yayınlanma Dünya Haritaları

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Türkçe İnternet Gözüyle Dünya Ülkeleri Haritası

 

Haritayı Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

 

 
SıraÜlkeİnternet kullanıcısı sayısı [1]Nüfusa %si.[2]Tarih
—Dünya1,463,632,36121.9%2008
— Avrupa Birliği293,070,32759.9%2008
1 Çin253,000,00019%2008
2 ABD215,088,54571.4%2008
3 Japonya94,000,00073.8%2008
4 Brezilya80,520,00045.2%2008
5 Hindistan60,000,0005.2%2008
6 Almanya52,533,91463.8%2008
7 Birleşik Krallık41,817,84768.9%2008
8 Fransa36,153,32758.1%2008
9 Güney Kore34,820,00070.7%2008
10 İtalya34,708,14459.7%2008
11 Rusya32,700,00023.2%2008
12 Türkiye26,500,00034.5 %2008
13 İspanya25,623,32963.3%2008
14 Endonezya25,000,00010.5%2008
15 Meksika23,700,00021.8%2008
16 Kanada22,000,00065.9%2008
17 Vietnam20,159,61523.4%2008
18 İran18,000,00027.5%2008
19 Pakistan17,500,00010.4%2008
20 Avustralya16,355,42779.4%2008
21 Arjantin16,000,00039.7%2008
22 Polonya16,000,00041.6%2008
23 Tayvan15,400,00067.2%2008
24 Hollanda15,000,00090.1%2008
25 Malezya14,904,00059%2008
26 Filipinler14,000,00015.1%2008
27 Tayland13,416,00020.5%2008
28 Romanya12,000,00053.9%2008
29 Kolombiya10,097,00022.9%2008
31 Nijerya10,000,0007.2%2008
30 Ukrayna10,000,00021.7%2008
32 Mısır8,620,00010.5%2008
33 Portekiz7,782,76072.9%2008
34 Peru7,324,30025.5%2008
35 Fas7,300,00021.3%2008
36 Şili7,035,00043.2%2008
37 İsveç7,000,00077.4%2008
38 Beyaz Rusya6,000,00061.9%2008
39 Belçika5,490,00052.9%2008
40 Venezuela5,297,79820.4%2008
41 İsviçre5,230,35169%2008
42 Çek Cumhuriyeti5,100,00049.9%2008
43 Güney Afrika5,100,00011.6%2008
44 Hong Kong4,878,71369.5%2008
45 Suudi Arabistan4,700,00017%2008
46 Avusturya4,650,00056.7%2008
47 Macaristan4,200,00042.3%2008
48 Norveç4,074,10087.7%2008
49 Bulgaristan4,000,00055.1%2008
50 Yunanistan3,800,00035.3%2008
51 Danimarka3,762,50068.6%2008
52 İsrail3,700,00057.6%2008
53 Azerbaycan3,689,00044.4%2010
54 Finlandiya3,600,00068.9%2008
55 Cezayir3,500,00010.4%2008
56 Yeni Zelanda3,360,00080.5%2010
57 Kenya3,000,0007.9%2008
58 Singapur2,700,00058.6%2008
59 Slovakya2,350,00043.1%2008
60 Dominik Cumhuriyeti2,100,00022.4%2008
61 İrlanda2,060,00049.6%2008
62 Uganda2,000,0006.4%2008
63 Hırvatistan1,995,40044.4%2008
64 Tunus1,765,43017%2008
65 Özbekistan1,745,0006.2%2008
66 Birleşik Arap Emirlikleri1,708,50038.4%2008
67 Ekvador1,549,00011.32008
68 Kosta Rika1,500,00035.7%2008
69 Sudan1,500,0003.7%2008
70 Suriye1,500,0007.8%2008
71 Kazakistan1,400,0009.1%2008
72 Zimbabve1,351,00010.9%2008

 

Ayrıca Bakınız

 

Coğrafya HaritalarıDünya HaritalarıTürkiye HaritalarıBirlik HaritalarıDünyada Önemli BölgelerTürkiye Maden Yatakları HaritalarıTarih Haritaları