Türkçe İnternet Gözüyle Dünya Ülkeleri Haritası

Buğra Dündar tarafından yazıldı. Aktif . Yayınlanma Dünya Haritaları

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Türkçe İnternet Gözüyle Dünya Ülkeleri Haritası

 

Haritayı Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

 

Türkçe İnternet Gözüyle Dünya Ülkeleri Haritası

 
SıraÜlkeİnternet kullanıcısı sayısı [1]Nüfusa %si.[2]Tarih
—Dünya1,463,632,36121.9%2008
— Avrupa Birliği293,070,32759.9%2008
1 Çin253,000,00019%2008
2 ABD215,088,54571.4%2008
3 Japonya94,000,00073.8%2008
4 Brezilya80,520,00045.2%2008
5 Hindistan60,000,0005.2%2008
6 Almanya52,533,91463.8%2008
7 Birleşik Krallık41,817,84768.9%2008
8 Fransa36,153,32758.1%2008
9 Güney Kore34,820,00070.7%2008
10 İtalya34,708,14459.7%2008
11 Rusya32,700,00023.2%2008
12 Türkiye26,500,00034.5 %2008
13 İspanya25,623,32963.3%2008
14 Endonezya25,000,00010.5%2008
15 Meksika23,700,00021.8%2008
16 Kanada22,000,00065.9%2008
17 Vietnam20,159,61523.4%2008
18 İran18,000,00027.5%2008
19 Pakistan17,500,00010.4%2008
20 Avustralya16,355,42779.4%2008
21 Arjantin16,000,00039.7%2008
22 Polonya16,000,00041.6%2008
23 Tayvan15,400,00067.2%2008
24 Hollanda15,000,00090.1%2008
25 Malezya14,904,00059%2008
26 Filipinler14,000,00015.1%2008
27 Tayland13,416,00020.5%2008
28 Romanya12,000,00053.9%2008
29 Kolombiya10,097,00022.9%2008
31 Nijerya10,000,0007.2%2008
30 Ukrayna10,000,00021.7%2008
32 Mısır8,620,00010.5%2008
33 Portekiz7,782,76072.9%2008
34 Peru7,324,30025.5%2008
35 Fas7,300,00021.3%2008
36 Şili7,035,00043.2%2008
37 İsveç7,000,00077.4%2008
38 Beyaz Rusya6,000,00061.9%2008
39 Belçika5,490,00052.9%2008
40 Venezuela5,297,79820.4%2008
41 İsviçre5,230,35169%2008
42 Çek Cumhuriyeti5,100,00049.9%2008
43 Güney Afrika5,100,00011.6%2008
44 Hong Kong4,878,71369.5%2008
45 Suudi Arabistan4,700,00017%2008
46 Avusturya4,650,00056.7%2008
47 Macaristan4,200,00042.3%2008
48 Norveç4,074,10087.7%2008
49 Bulgaristan4,000,00055.1%2008
50 Yunanistan3,800,00035.3%2008
51 Danimarka3,762,50068.6%2008
52 İsrail3,700,00057.6%2008
53 Azerbaycan3,689,00044.4%2010
54 Finlandiya3,600,00068.9%2008
55 Cezayir3,500,00010.4%2008
56 Yeni Zelanda3,360,00080.5%2010
57 Kenya3,000,0007.9%2008
58 Singapur2,700,00058.6%2008
59 Slovakya2,350,00043.1%2008
60 Dominik Cumhuriyeti2,100,00022.4%2008
61 İrlanda2,060,00049.6%2008
62 Uganda2,000,0006.4%2008
63 Hırvatistan1,995,40044.4%2008
64 Tunus1,765,43017%2008
65 Özbekistan1,745,0006.2%2008
66 Birleşik Arap Emirlikleri1,708,50038.4%2008
67 Ekvador1,549,00011.32008
68 Kosta Rika1,500,00035.7%2008
69 Sudan1,500,0003.7%2008
70 Suriye1,500,0007.8%2008
71 Kazakistan1,400,0009.1%2008
72 Zimbabve1,351,00010.9%2008
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile